PALNIKI DLA PIECÓW DO PIZZY AVANZINI

Przyjazny dla środowiska. Niska emisja gazów POZBĄDŹ SIĘ swoich problemów z piecem: trudności w zapalaniu, długiego czasu oczekiwania na właściwą temperaturę, zmniejszonej powierzchni pieczenia z powodu osadów, popiołu, dymu oraz węgla na twojej pizzy lub też korzystaj z obu paliw jednocześnie tzn. drewna i gazu.

Każdy palnik Drago jest dopasowany do pieca, w którym będzie instalowany, zwłaszcza co do grubości podstawy i może być napełniony jakimkolwiek gazem, po zamontowaniu odpowiednich dysz (gaz ziemny ,LPG)
pobierz cennik (PDF)

DRAGO P1

AVANZINI

DRAGO P 1 jest najnowszym modelem produkowanym przez Avanzini Burnerswciąż rozwijającą się firmę, produkującą wysokiej jakości palniki od roku 1960. Seria Drago P jest wynikiem dużego zapotrzebowania na palniki przeznaczone do instalacji w małych, domowych piekarnikach. Nadaje się ona zarówno do piekarników z płomieniem bezpośrednim (gdzie spalanie ma miejsce w komorze gotującej), jak również do piekarników z płomieniem niebezpośrednim (gdzie komora spalania znajduję się pod podstawą gotującą).

DRAGO P1 jest cichym, atmosferycznym palnikiem. Jego wstępnie zmieszany płomień jest niezwykle jasny i stwarza idealne warunki pieczenia w piecu opalanym drewnem. Posiada same zalety : palnik zajmuje bardzo mało miejsca w komorze pieca, co zwalnia więcej powierzchni na płycie gotowania, ustawienia ciepła są bardzo łatwe- wystarczy przekręcić gałkę. DRAGO P1 może być zainstalowany wewnątrz pieca o maksymalnej średnicy 100 cm (ø 39.4 in.) i może być w pełni przystosowany do każdego rodzaju pieca bez względu na powierzchnię gotowania, czy wysokość. Można ustawić zarówno maksymalne podgrzewanie (dla uzyskania szybkiej temperatury pieczenia), jak i minimalne podgrzewanie (w celu utrzymania temperatury na stałym poziomie). W obrębie wcześniej ustawionej skali można złatwością wyregulować natężenie ciepła wewnątrz pieca przekręcając gałkę kontroli płomienia.

Instalacja DRAGO P1 wymaga otworu w podstawie pieca o średnicy 110 mm (ø 4.3 cala). Każdy palnik Drago jest dopasowany do pieca, w którym będzie instalowany, zwłaszcza co do grubości podstawy i może być napełniony jakimkolwiek gazem. DRAGO P1 może być montowany w każdych warunkach (w środku, na zewnątrz), ponieważ nie wymaga zasilania, nie jest podatny na wilgoć i gwarantuje użytkownikom maksimum bezpieczeństwa, co potwierdza atest IMQ. Drago P1 może być wbudowany horyzontalnie (kształt litery L) pod płytką stabilizującą poniżej podstawy gotowania.

Otwór o średnicy 110mm (ø 4.3 cala.). Środek otworu 55mm (2.2 cala)powyżej podstawy. W piecach, gdzie instalacja palnika pod podstawą gotowania jest niemożliwa. Można zastosować opcję horyzontalną DRAGO P1. W tym przypadku otwór o średnicy 110 mm (ø 4.3 cala) musi znajdować się w bocznej ścianie pieca.DRAGO P1 PLUS

AVANZINI

DRAGO P1 PLUS, o większej mocy niż Standard P1, nadaje się do montażu w piecach o maksymalnej średnicy otworu 120.


DRAGO P2

AVANZINI

DRAGO P2 jest multigazowym palnikiem atmosferycznym o dwóch płomieniach. Jest to model DRAGO P, który może być również używany w dużych, profesjonalnych piecach. Zaprojektowany głównie dla rynków zagranicznych, wymagających prostego wyposażenia: nie ma żadnych elektronicznych zawiłości oraz nie wymaga zasilania. Regulacja płomienia jest niezwykle łatwa w obsłudze, niezawodna i może być dostosowana do każdego istniejącego na rynku pieca.

DRAGO P2 nie wymaga żadnej rutynowej konserwacji, nie ulega zmatowieniu, a głowice zbudowane ze stali termicznej są przeznaczone do ciągłego użytku bez ryzyka przegrzania, czy odkształcenia. Zasadniczo jest do najbardziej niezawodny palnik na rynku, niezwykle trwały.

DRAGO P2 jest cichym, atmosferycznym palnikiem. Jego wstępnie zmieszany płomień jest niezwykle jasny i stwarza idealne warunki pieczenia w piecu opalanym drewnem. Posiada wyłącznie zalety : palnik zajmuje bardzo mało miejsca w komorze pieca, co zwalnia więcej powierzchni na płycie gotowania, ustawienia ciepła są bardzo łatwe- wystarczy przekręcić gałkę. DRAGO P2 może być zainstalowany wewnątrz pieca o maksymalnej średnicy 160 cm (ø 63 cale) i może być w pełni przystosowany do każdego rodzaju pieca bez względu na powierzchnię gotowania, czy wysokość. Można ustawić zarówno maksymalne podgrzewanie (dla uzyskania szybkiej temperatury pieczenia), jak i minimalne podgrzewanie (w celu utrzymania temperatury na stałym poziomie). W obrębie wcześniej ustawionej skali można z łatwością wyregulować natężenie ciepła wewnątrz pieca przekręcając gałkę kontroli płomienia.

DRAGO P2 może być montowany w każdych warunkach (w środku, na zewnątrz) ponieważ nie wymaga zasilania, nie jest podatny na wilgoć i gwarantuje użytkownikom maksimum bezpieczeństwa, co potwierdza atest IMQ.
pobierz cennik (PDF)Promowane Produkty

Skontaktuj się z nami:

+48 502 159 670

info@piecechlebowe.com

Piece Chlebowe - IBERO Monika Kurpas
ul. Cieszyńska 2A
43-200 Pszczyna, POLAND
NIP: PL 6381598686PL: +48 502 159 670
DE: +34 676 030 372
ANG: +34 647 212 354
ESP: +34 647 212 354

Facebook
Formularz kontaktowy